KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9201432
nr 920 1432
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Akvarell, Veikko Aaltona (1910-1990), Religiöst motiv, signerad. -58, 37x44
Utrop:
300 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 20:10:18
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona